• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,7897   18,8235
EURO 20,4512   20,4880
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
U14


 
 

Minik Vefalılar

Alt yapıda yeniden yapılanmaya giden ve açtıkları 3 futbol okulunda çalışmalarını sürdüren Vefa, minik sporcular için bir dizi etkinlik düzenledi.

Yeşil-beyazlıların Alt Yapılardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Saltuk Toksoy ile birlikte Futbol Okullarında görev yapan 4 Antrenör ve sporcu velileri ile ilk olarak Vefa Spor Kulübü kahvaltıda buluştu. Ardından 35 minik sporcu, Kulüp yönetiminin organize ettiği etkinlik kapsamında hep birlikte tiyatro gösteri izledi.

Futbol Okullarının Vefa’nın geleceğini oluşturacağını ifade eden Fatih ekibinin Başkan Yardımcısı Ömer Saltuk Toksoy, “Amacımız uzun yıllar Vefa ve Türk futboluna hizmet edecek gençler yetiştirmek ve çocuklarımızı sokaktan, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Bunun için alt yapıda yoğun bir çalışma yapıyoruz” dedi.


Play off final maçı….

Vefa U 14 takımımız 15 .grupta oynanan maçlarda ligi 33 puanla  ikinci sırada bitirdi. Aynı şekilde 16.grupta ligi ikinci bitiren İstanbul Kastamonu spor ile karşılaşacak. Bu maçı yenen takım bir üst lige çıkacak.

Pazar günü saat 12.30 Rami Stadında  karşılaşacak olan bu önemli maçta U 14 takımımıza sonsuz başarılar dileriz.


VEFA (U 14) 5 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ 0

A Takımımızdan sonra bugün U-14 takımımız da Pazariçi Köprülü karşısında 5-0 galibiyetle sezona başladı..

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top