• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,7897   18,8235
EURO 20,4512   20,4880
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
U15


Alt Yapı Futbolcularımız 29 Ekim’i kutladı

Fatih Belediyesi Mimarsinan Stadında antrenmanlarını sürdüren alt yapı oyuncularımız, çalışma öncesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Futbolcularımızın bu anlamlı hareketine teknik kadromuz da eşlik ederken, Fatih’in farklı bölgelerinde devam futbol okulu öğrencilerimiz de aynı hassasiyeti gösterdiler.

 
 

U-15 TAKIMIMIZ 2. MAÇINDAN DA GALİBİYETLE AYRILDI.

Sezona Bolluca’yı 4-1 gibi net bi skorla yenerek başlayan takımız ligin 2. maçında deplasmanda Fatih Takımı Vardar ile karşılaştı. Karşılaşma da üstün bir futbol sergileyen ekibimiz karşılaşmadan 5-2 gibi farklı bir skorla galip ayrılmayı bildi.Takımımız maç boyunca üstün bir oyun sergiledi takımızın golleri:Denizhan,Berkay (2),Ebubekir ve Berk Çivi den geldi. U-15 takımımızın teknik sorumlusu Şeref ASLAN öncelikli amacımız geçen yıl ki başarılarımızı tekrar ederek VEFAMIZA yeni oyuncular kazandırmaktır. Geçen sezon genç takımızda birlikte çalıştığımız Eren Hocamızın da katkılarıyla sezon başında A takımımıza 12 oyuncu göderdik.Şu an itibari ile A takımla yola devam eden 5 oyuncumuz yeralamaktadır. Temel hedefimiz alt yapı ekibi olarak bu sayıyı artırarak VEFA ya Türk sporuna katkı sağlamaktır.

 
 
 

 

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top