• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,7897   18,8235
EURO 20,4512   20,4880
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
Vefa’mızın alt yapısında İbrahim Keserel dönemi

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Vefa, Alt Yapı Genel Koordinatörlüğü görevine Süper Ligdeki Fatih Karagümrük’ün Profesyonel takım Antrenörü İbrahim Keserel’i getirdi. Daha önce, Reşitpaşa, Okmeydanı Fetih, Eyüpspor, Çayırbaşı, Alibeyköyspor, Bayrampaşa ve Fatih Karagümrük’te görev yapan UEFA Elit A Antrenörlük Diploması sahibi ve Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu İbrahim Keserel, Eyüpspor, Alibeyköyspor ve Fatih Karagümrük’te Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu olarak çalışmıştı. 46 yaşındaki teknik adam, Yeşil-Beyazlılarda A takım teknik sorumlusu Kadir Eren Sayar iş birliği içinde alt yapılardan sorumlu olacak. 9 kategoride liglere katılan, Voleybol ve Basketbol Şubelerinin yanı sıra Kadın Futbol Takımı kurmak için de çalışmalara başlayan Vefa’nın hali hazırda 350 alt yapı futbolcusu ile 4 futbol okulu bulunuyor. İbrahim Keserel’in Vefa teknik kadrosu ile tanışma toplantısında Başkan Vekili Ömer Saltuk Toksoy ve A takım teknik sorumlusu Kadir Eren Sayar ile birlikte Alt Yapı Antrenörleri Erdoğan Baysal, Metin Kalaycı, Fırat Umut Hacıyusufoğlu, Emre Dalkılıç ve Futbolcu Tarama Ekibinden Yusuf Öz de yer aldılar. (Ali Kemal Demir) Amatorlig.Net


Okunma Sayısı: 1157


3.236.80.119
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top