• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 16,3681   16,3975
EURO 17,5101   17,5417
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
Büyük VEFA, dualar eşliğinde sahaya indi

Bölgesel Amatör Ligde hedefini 3. Lig olarak belirleyen Vefa, Antalya kampı sonrası Fatih Mimarsinan Stadı’nda yaptığı antrenmandan önce kurban keserek yeni sezon için dualar eşliğinde sahaya indi.

 

Yönetim kurulunun tam kadro halinde hazır bulunduğu sezon açılışının ardından yeşil beyazlı futbolcular teknik direktör Eren Sayar yönetiminde taktik ağırlıklı bir çift kale maç yaptı.

 

Kamp dönüşü futbolcuların istim üstünde olduğu gözlenirken kulüp başkanı Olcay Işıkyıldız ve yönetim kurulu üyeleri antrenmandan önce sahaya inerek futbolculara başarı dileklerini paylaştı.

 

Sezon açılışının ardından Mimarsinan Stadı tribünlerinde geleneksel sezon açılışı fotoğrafı çekilirken antrenman öncesi teknik direktör Eren Sayar da futbolcularla yaklaşık olarak 10 dakika süren bir toplantı yaptı.

 

“Güçlü bir kadro kurduğumuza inanıyorum”

Vefa Kulüp Başkanı Olcay Işıkyıldız sezon açılışının ardından gazetemize yaptığı değerlendirmede “Bu liglerin akıbetinin ne olacağı belli değil. Biz yine de lig oynanacakmış gibi hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

 

Gerekli transferleri yaptık. Güçlü bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Liglerin akıbetini de pandeminin gidişatı belirleyecek diye düşünüyorum. Allah’tan kimsenin başına bir kaza bela gelmesini istemiyoruz.

 

 

Testler sonrasında birçok pozitif vaka olsa takımlar sahaya nasıl çıkacaklar? Ama bu liglerin de oynanması lazım.

 

Çünkü ortada cenaze gibi bir şey var. Onun kalkması lazım. Bütün takımlara hastalıksız, sakatsız, hayırlı ve uğurlu bir lig olmasını dileyerek, bütün takımlara bu yolda başarılar diliyorum.” Dedi.

 

“Seneye yeni bir yapılanmaya gideceğiz herhalde”

Önümüzdeki sezon da takımları zor günlerin beklediğini dile getiren Işıkyıldız “Önümüzdeki seneyi nasıl yapacağız? Birçok takım bunun altından kalkamayacak. Biz de yeni bir yapılanmaya gideceğiz herhalde.” Şeklinde konuştu.

(İBRAHİM KESKİN) KESKİN BAKIŞ
Okunma Sayısı: 513


18.207.132.226
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top