• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 12,9387   12,9620
EURO 14,6798   14,7062
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
DUYURU

Değerli spor camiası bilindiği  üzere tarihi çınar VEFA 113 yıllık süre gelen spor ve sosyal etkinlikleri ve başarılı ve bütün spor camiası  tarafından  sevilen  ve sayılan örnek kulüb olmuştur.

Bu salgın döneminde'de hiç bir  sporcusunu  ve personelimiz mağdur etmediği gibi  ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım elini uzatmıştır.

Yine bu salgın döneminde ara verilen amatör futbol liglerin başlamasını engelleyen kulüblerden bir taneside 

VEFA olarak algı yaratılmaya çalışılmıştır.

113 yıllık tarihinde hiç bir zaman VEFA liglere katılmamazlık yapmamıştır. Doğrudur bir çok kulübte olan maddi sıkıntılar VEFA 'dada fazlaıyla mevcuttur. 

Bizlerin verdiğimiz sözü tuttuğumuzu bizde oynayan bütün futbolcu  kardeşlerimiz bilmektedir. Keza ilk salgında  liglerin durdurulması ile ilgili karar kendi www.vefasporkulubu.com web sitemizde yayınlanmış idik.

Merak eden bakar bizler kimsenın ekmeği ile oynayacak  yapıda  insanlar değiliz zaten böyle olsa VEFA'nın değerleri bizi yargılar dün bal ist ligi başkanları toplantı öncesinde amatör futbolculardan bir grup kulüb lokalimize gelmişlerdir.

Bizlere başkanlar toplantısı niye yapılıyor ,ne karar alınacak ,bunu siz niye organize ediyorsunuz gibi mespetsiz sorular soruldu.

Bunlara gereken cevaplar verilmiştir . Ayrıca sosyal medyalarda kulüblere karşı suçlamalar yapılmıştır.

Bütün camialar kalıcıdır. Yöneticide,sporcuda,personelde gelip geçer.

Mühim olan bir hoş seda bırakmaktır. VEFA bizlerden önce vardı bizlerden sonrada yaşayacaktır.

                                                        YÖNETİM 
Okunma Sayısı: 383


54.165.57.161
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top