• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,5546   7,5682
EURO 8,8050   8,8209
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 25
Dün: 84
Toplam: 10601
Başkanımızdan Açıklama

Çok değerli VEFA camiasına

Hepimizin bildiği gibi dünya devletleri Ve ülkemiz çok zor bir dönemden geçmektedir bu zor günleri inşallah tez zamanda önce sağlık  vede ekonomik açısından en az hasarla atlatacağız. Bu yüzden her birey kendi üstüne düşeni yapmalı, bizi yöneten büyüklerimize yardımcı olmalıyız. Sayın VEFA‘lı  abilerim vede kardeşlerim herşeyden önce insan sağlığı gelir. Kulüp olarak tüm sporlara ve futbol maçlarımıza verilen zorunlu tatili desteklemekteyiz. Bundan sonra ligler ile alakalı karar ne olursa olsun bunun önemi yoktur. Yeterki  Bu CORONA denen illetten tez zamanda hep beraber sağlıklı bir şekilde  kurtulmuş olalım. Sözlerime son verirken VEFA camiasındaki bütün arkadaşlarıma, futbolcu kardeşlerime  ve büyük VEFA‘nın gerçek sahibi olan VEFA‘lı taraftarlarımıza  sağlıklı günler temenni ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgimle  selamlıyorum

                                                  AHMET OLCAY IŞIKYILDIZ

                                                     VEFA KULÜP BAŞKANI
Okunma Sayısı: 172


3.228.10.17
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top