• slayt
Duyurular
Yaşadığımız Salgın sonrası başlayan normalleşme sürecinde, Resmi kurumların verdiği Karara göre 18 temmuzda başlayacak BAL ligi öncesi A takımımız ,sağlık kurulunun belirttiği önlemleri alarak  8 haziran 2020 tarihinde antremanlara başlayacaktır.
      Haziran ayı başlangıçıyla açıklanacak olan normalleşme takvimine göre ve aksi bir durum söz konusu olmazsa  13 haziran 2020 tarihinde evde çok sıkılan çocuklarımız için VEFA Spor Kulübü bünyesinde olan  futbol okullarımızı alacağımız önlemler ile birlikte tekrar hizmete başlatacağız.
      Bu süreçte sporcularımızın ve görevlilerimizin sağlık durumları yakından gözlenmeye devam edilecektir.
 
     Kamuoyuna ve Camiamıza saygıyla sunarız.
 
VEFA SPOR KULÜBÜ
 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,5546   7,5682
EURO 8,8050   8,8209
       
Özlü Sözler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 25
Dün: 84
Toplam: 10601
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Vefa Lisesi’ni ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Fatih’teki tarihi Vefa Lisesine ziyarette bulundu.İmamoğlu’na yazarımız Uğur Dündar ve eski CHP milletvekili Berhan Şimşek’in de aralarında bulunduğu eski mezunlar eşlik etti.Dündar ve İmamoğlu öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.İmamoğlu yöneticilerden okul hakkında bilgi aldı.Uğur Dündar, İmamoğlu’na “Sizi buraya davet etmemizin en önemli nedenlerinden biri İBB binası ile komşu olması. Ulu bir çınar lisemiz. 1999 depreminde de burası maalesef enkaza dönüşmüştü. Ama vakfımız , derneğimiz, tüm Vefa camiasının kenetlenmesi ile 1 yıl gibi kısa bir süre içinde biz bu okulu güçlendirdik ve ayağa kaldırdık.İstanbul’un bir numaralı eğitim kurumu haline getirdik.Onun için üzerine titriyoruz.Sizden de İBB başkanı olarak bize yardım eli uzatacağınız konusunda en ufak bir endişe duymuyoruz. Okulumuzu tanıyın istedik.Mezunlarımız pırıl pırıldır.Cumhuriyet değerlerine Atatürk ilke ve devrimlerine gönülden bağlı çocuklardır.Sizin gelişinizden büyük mutluluk duydular” dedi.

SAHA YARDIMI

İmamoğlu öğrencilik yıllarında Vefa Lisesi takımından kaleci olarak teklif aldığını anlattı. Dündar da takımın şu an antreman sahası olmadığını söyleyerek yardım istedi.İmamoğlu da Yenikapı’da saha çalışmasının bitmek üzere olduğunu belirterek genel sekreter yardımcısı Murat Yazıcı’ya Yenikapı’daki stad konusunda yardımcı olması talimatı verdi.
Okunma Sayısı: 121


3.228.10.17
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top